درباره سان مبل

مجموعه سان مبل از مرداد ماه ۱۳۹۹ و همزمان با شیوع بیماری کرونا و قرنطینه عمومی اقدام به راه‌اندازی پیج رسمی اینستاگرام خود sun_mobl کرد تا بتواند ارتباط خود را با مشتریانش در فضای مجازی حفظ کند و بازار آنلاین خود را از دست ندهد. خوشبختانه استقبال بسیار خوبی از محصولات کارخانه سان مبل در این فضا صورت گرفت و رضایت مشتریان خود را به همراه داشت. مشاوران بازاریابی و تیم متخصص مارکتینگ این مجموعه در تمام این مدت تلاش خود را به کار بردند تا نیازهای بازار را بسنجند و بهترین راهکار را توسط امکانات موجود ارائه نمایند.

پشتوانه ۳۰ ساله‌ سان مبل

جناب آقای حمیدرضا یعقوبی بنیانگذار مجموعه سان مبل با بیش از ۳۰ سال سابقه تولید مبلمان و صنایع چوبی، قبل از راه‌اندازی مجموعه سان مبل، با مجموعه‌های بزرگ و نام آشنای تولید کننده مبلمان همکاری داشته و تجارب ارزنده‌ای کسب نموده است. او با دانش و تخصصی که بدست آورد به ایده‌پردازی در این صنعت پرداخت و تا جای ممکن آن‌ها را اجرایی ساخت. همچنین با روحیه کارآفرینی و خلاقانه‌ای که داشت، تصمیم گرفت تا کسب و کار خود را با نام تجاری سان مبل به طور مستقل راه‌اندازی کند تا خود صاحب ایده‌هایش باشد و استقلال داشته باشد. علاقه به این صنعت و تمایل به بکارگیری نوآوری در صنعت مبلمان مشوق او در این مسیر بوده است. به واسطه سابقه هدایت کارگاه‌های تولیدی مبلمان، کار خود را در کارخانه سان مبل با جذب و استخدام نیروهای مجرب و با استعداد این صنعت شروع کرد و تمام تلاش خود را در جهت گسترش این مجموعه به کار می‌برد. با افتخار تا به امروز بیش از ۱۰۰ پرسنل به طور مستقیم و غیر مستقیم با مجموعه سان مبل همکاری می‌کنند.

یک مجموعه تولیدی مدرن

مجموعه سان مبل به عنوان یک تولیدی مدرن در زمینه تولید مبلمان و صنایع چوبی در زمان مناسب و در نقطه حساسی از رشد خود وارد عرصه دیجیتال شده است. فعالیت در فضاهای آنلاین شامل اینستاگرام و وبسایت تخصصی فروش محصولات از جمله این اقدامات بوده است. همچنین در کارخانه سان مبل تمامی فرایندهای تولید با روش‌ها و تجهیزات مدرن اجرا می‌شوند.

فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین سان مبل با هدف گسترش حضور این مجموعه در فضای آنلاین و توجه به نیاز مشتریان که شفاف‌سازی قیمت‌ها، آگاهی و آموزش در زمینه تخصصی مبلمان است، راه‌اندازی شده و برای رسیدن به این هدف سرمایه، نیرو و تخصص لازم را به کار می‌برد.
 این روزها در دنیای آنلاین و با حجم گسترده اطلاعاتی که در این بستر وجود دارد، انتخاب و خرید بیش از گذشته آسان شده است و ما در مجموعه سان مبل با تولید محتوای تخصصی و اطلاع رسانی‌های لازم همراه شما هستیم تا همواره بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را برای دکوراسیون منزل خود داشته باشید.

رضایت مشتریان؛ اولویت اول سان مبل

قطعاً رضایت شما برای ما در مجموعه سان مبل اولویت است چرا که در کنار شما ما رشد خواهیم کرد و انگیزه پیشرفت و گسترش خواهیم داشت.
پیشفرض کسب رضایت مشتریان، اصل مهمی به نام رعایت اصول کیفی است. سان مبل نه تنها به دنبال جذب مشتریان جدید و گرفتن سهم زیادی از این بازار است بلکه با ارائه خدمات متنوع به دنبال جلب رضایت مشتریان فعلی و ایجاد باشگاه مشتریان با هدف حفظ وفاداری آن‌ها به برند خود است.

کیفیت بالا، قیمت مناسب، رقابت سازنده، محصولات متنوع و رضایت مشتریان  از اصول اولیه راه‌اندازی مجموعه سان مبل بوده است.

شعار سان مبل

” مبلمانی به سانِ خورشید”
سان مبل نام خود را از خورشید الهام گرفته است. شفافیت در ارائه خدمات، حفظ گرما و صمیمیت میان مخاطبان خود و پایداری و حفظ کیفیت، تمام آنچیزی است که نه تنها به عنوان یک شعار تجاری بلکه به عنوان یک رسالت به آن عمل می‌کنیم.